BİZE ULAŞIN :

0 232 388 01 48 - 0 232 388 61 00

  • Facebook

WINSA AKILLI PENCERE

AKILLI PENCERE

Havlandırma seçenekleri ile pencerenizi tamamen açmanıza gerek kalmadan hava sirkülasyonu sağlar.

Winsa size daha iyi bir havalandırma için alternatifler sunuyor: yaz / kış konumlu makas, havalandırma profili, havalandırma otomatı, mini havalandırma .

Secustic pencere kolu ile güvenliğiniz artar.

Konusunda dünya lideri Hoppe markalı Secustic pencere kolu,içerisindeki özel mekanizması sayesinde pencere dışından gelebilcek mudahalelere karşı diğer kol sistemlerine kıyasla daha yüksek ve temel güvenliğe sahip olup,Winsa için özel tasarlanmıştır.

3.Derece Srandart Güvenlikli Aksesuar ile evinizi hırsızlara karşı daha etkili korur.

winsa satış grubunda bulunan Aubi-Siegenia “COMPACT” seri çift açılımlar ile Minimum 3. Derece Güvenlik Sistemi standart olarak sunuluyor.Pencere kanadının dışarıdan açılmasını zorlaştıran mantar başlı pimler, 3 noktadan sertleştirilmiş çeliğe tutunarak daha fazla güvenlik sağlar.

Maximum yalıtım sağlar

cebinizi düşünür

Nem Ölçer / Windicatör sayesinde evinizin nem oranını kontrol edebilirsiniz.

Cam üzerinde bulunan nem ölçer / windicatör evinizin devamlı olarak nem seviyesini göstererek havalandırma yapılması gerektiğini belirtir ve daha sağlıklı ortamların oluşturulmasına katkıda bulunur.

Kurşunsuz profil ile çevrenin korumasına katkıda bulunur.

AB’nin çevre politikası ve küresel ısınmaya karşı bir önem olarak;insan yaşamında kullanılan tüm ürünlerin,çevre ve insan sağlığı açısından etkileri değerlendirilerek üretim teknolojimizde kurşun bazlı stabilizanlar yerine Kalsiyum-Çinko bazlı stabilizanların kullanımına geçilmiştir.