BİZE ULAŞIN :

0 232 388 01 48 - 0 232 388 61 00

  • Facebook

PENSEV HAKKINDA

1979 yılından bu yana proje, inşaat ve taahhüt işlerinde İzmir’ de faaliyet gösteren firmamız Sabri Sevenoğlu Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2003 yılından itibaren de PVC sektöründe WINSA Yetkili Üretici Bayisi olarak PENSEV Sevenoğlu PVC Kapı ve Pencere Sistemleri San. Tic. ve Ltd. Şti. adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

36 yıllık inşaat deneyimini PVC ve ALÜMİNYUM Kapı ve Pencere sektörü ile birleştiren firmamız mimar, mühendis, işletmeci, teknisyen ve teknikerlerden oluşan kadrosu ile, kaliteli imalat yapmakta, uzman montaj ekipleriyle montaj hizmeti ve yenilediği CNC sistemli imalat makineleri ile her geçen gün daha da büyümekte olup kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Firmamız mevcut showroomları yanında, Satıcı Bayi ağını İzmir’in çeşitli semt ve ilçelerine yayarak, bayi sayısını arttırmaktadır.

pensev ekip

Bu hızlı büyümemizi, toplam kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, ekip ruhu taşıyan, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş profesyonel bir kadroya borçluyuz.

Firmamız, üretimini ve montajını yaptığı ürünlerin, sahip olduğu yönetim ve çalışma sisteminin kalitesini ulusal ve uluslararası standardizasyon kuruluşlarından aldığı TSEK (Türk Standartları Enstitüsü Kalite Uygunluk Belgesi) ve ISO 9001-2000 (Uluslararası Standartlar Organizasyonu Kalite Yönetim Sistemi ) kalite belgeleri ile ispatlamıştır.